PLÁN AKCÍ NA ČERVEN 2024

04.06.2024

5. 6. Ekostezka "Stromy, člověk a odpady" - Odjezd v 7:16 hod., děti přijdou do 7:00 hod. do MŠ nebo do 7:10 hod. na autobusovou zastávku u ZŠ. S sebou batůžek a pití, svačinku budeme mít z MŠ. Stezka proběhne v areálu ZŠ a DDM Krasohled Zábřeh s tematickým zaměřením na stromy, člověka a jeho jednání a odpady. Stanoviště budou připravena tak, aby přiměly děti zajímavou formou k zamyšlení, co jimi odhozené odpady mohou způsobit v přírodě, a jak přímo i nepřímo mohou ohrozit stromy.

14. 6. Rozloučení s předškoláky a spaní v MŠ - začátek v 16:00 hod. na zahradě MŠ. Po slavnostní nástupu a rozloučení s předškoláky bude probíhat občerstvení a později opékání špekáčků. Učitelka ZŠ s rodiči předškoláků probere, co si připravit do školy. Prosíme všechny rodiče o drobné občerstvení dle vlastního uvážení. Spaní ve školce se mohou zúčastnit pouze předškoláci - s sebou: pyžamo, baterku, kartáček a pastu na zuby. Pro děti si rodiče přijdou v sobotu 15.6. v 9:00 hod.

19. 6. Škola nanečisto - tato akce se uskuteční v základní škole pro všechny předškoláky naší mateřské školy, kteří nastoupí v září do školy (děti dostanou pozvánku).

24. 6. Setkání s MŠ Kosov a MŠ Nemile na hradě.